Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Yagcilar: Për politizimin e administratës publike ka pasur vërejtje nga KE
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Yagcilar: Për politizimin e administratës publike ka pasur vërejtje nga KE

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:27
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Yagcilar: Për politizimin e administratës publike ka pasur vërejtje nga KE

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 36 shikime
 • 36 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Ministri i Administratës Publike, Mahir Yagcilar, ka pranuar para Komisionit parlamentar për Integrime Evropiane se ka politizim të administratës publike, gjë e cila, sipas tij, është dhënë vërejtje edhe nga raporte të ndryshme të Komisionit Evropian.

Kategoritë


0 komente