Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Zaimin shfaqet me fustan gjigant, vëmendja është krejt diku tjetër
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Zaimin shfaqet me fustan gjigant, vëmendja është krejt diku tjetër

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:40
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Zaimin shfaqet me fustan gjigant, vëmendja është krejt diku tjetër

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 535 shikime
 • 535 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kaq bukur po i rri fustani i kuq Zaiminës

Kategoritë


0 komente