Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Zëdhënësi i Policisë: Prokurori po merret me hetimet e shkaqeve të aksidentit të dy policëve
Zëdhënësi i Policisë: Prokurori po merret me hetimet e shkaqeve të aksidentit të dy policëve

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:01
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Zëdhënësi i Policisë: Prokurori po merret me hetimet e shkaqeve të aksidentit të dy policëve

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 68 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Zëdhënës i Policisë për rajonin e Ferizajt, Agim Gashi ka folur për KosovaPress rreth aksidentit të dy policëve të zhdukur afër lumit Lepenec.

Kategoritë


0 komente


0/500