Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Zgjedhjet e parakohshme do të ndikojnë në ngecjen e reformave
Zgjedhjet e parakohshme do të ndikojnë në ngecjen e reformave

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:53
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Zgjedhjet e parakohshme do të ndikojnë në ngecjen e reformave

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 88 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Shpërndaje

Për videon

Shefja e Zyrës së BE-së në Prishtinë, Natalya Apostolova, ka tërhequr vërejtjen se nëse Kosova shkon në zgjedhje të parakohshme do të ketë ngecje në progresin e saj të reformave.

Kategoritë


0 komente


0/500