Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Zgjedhjet Lokale 2013
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Zgjedhjet Lokale 2013

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:28
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Zgjedhjet Lokale 2013

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 43 shikime
 • 43 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kosova arriti që t’i shtrij zgjedhjet për herë të parë mëtej urës së Ibrit 5 vite pas pavarësisë. Zgjedhjet lokale të vitit 2013 u mbajtën edhe në katër komunat e veriut të Kosovës të banuara me shumicë serbe në përputhje me ligjet e Republikës së Kosovës. Zgjedhjet e 3 nëntorit u organizuan me ndihmën e OSBE-së në bazë të marrëveshjes për normalizimin e marrëdhënieve mes Kosovës dhe Serbisë, e lidhur më 19 prill 2013 në Bruksel.

Kategoritë


0 komente