Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Zgjedhjet Lokale të vitit 2007
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Zgjedhjet Lokale të vitit 2007

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 04:14
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Zgjedhjet Lokale të vitit 2007

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 94 shikime
 • 94 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Misioni i UNMIK-ut do të organizonte për herë të fundit zgjedhjet lokale në Kosovë pak muaj para shpalljes së pavarësisë. Qytetarët më 17 nëntor 2007 dolën në votime për dy palë zgjedhje, lokale dhe parlamentare, në kohën kur vendi po përgatitej për një realitet tjetër politikë. Pas vdekjes së Ibrahim Rugovës, Lidhja Demokratike e Kosovës iu nënshtrua zgjedhjeve të brendshme, në të cilat u shfaqën pakënaqësit brenda partisë dhe lanë pasoja për subjektin politikë më të votuar në zgjedhjet e pasluftës.

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak

0 komente