Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Kujdes, përmbajtje sensitive! Video përmban imazhe të rënda dhe/ose gjuhë vulgare.

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Kujdes, përmbajtje sensitive! Video përmban imazhe të rënda dhe/ose gjuhë vulgare.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Zibidi - Film artistik
Zibidi - Film artistik

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 11:54
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Zibidi - Film artistik

 • E publikuar: Para 1 muaji
 • 13,518 shikime
 • 13,518 shikime
 • 0 shikues
 • 12
 • 12
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Tre shokë rrinë ulur rreth një tavoline në një kafene dhe bëjnë plane se ku të shkojnë të vazhdojnë ndejën. Të kapluar nga monotonia fillojnë të ngacmojnë njëri-tjetrin dhe kalimtarët.

Regjia: Nart Zeqiraj
Skenari: Nart Zeqiraj
Ne role: Nol Berisha, Afrim Mucaj, Gani Rrahmani
Produksioni: n'Art

Kategoritë


6 komente


0/500