Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Zogiani: Vetëm VV mund t’i jap fund pushtetit në Fushë-Kosovë
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Zogiani: Vetëm VV mund t’i jap fund pushtetit në Fushë-Kosovë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 05:59
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Zogiani: Vetëm VV mund t’i jap fund pushtetit në Fushë-Kosovë

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 32 shikime
 • 32 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kandidati për kryetar të Komunës së Fushë-Kosovës nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Avni Zogiani ka thënë se qytetarët do të duhej ta largonin administratën në Fushë Kosovë edhe me protesta për shkak të gjendjes në institucionet shëndetësore dhe arsimore.

Kategoritë


0 komente