Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Zona ekonomike në Suharekë të bëhet model për bizneset e Kosovës
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Zona ekonomike në Suharekë të bëhet model për bizneset e Kosovës

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:39
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Zona ekonomike në Suharekë të bëhet model për bizneset e Kosovës

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 37 shikime
 • 37 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Ministria e Tregtisë dhe Industrisë dhe me komuna e Suharekës nënshkruan një memorandum bashkëpunimi për funksionalizimin e zonës ekonomike në Shirokë të Suharekës me qëllim që bizneset të ushtrojnë veprimtarinë e tyre dhe të punësojnë më shumë njerëz në këtë komunë.

Kategoritë


0 komente