Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Rreth 60 biznese të Suharekës ka 9 vjet që kërkojnë qasje direkte në autostradë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Rreth 60 biznese të Suharekës ka 9 vjet që kërkojnë qasje direkte në autostradë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Rreth 60 biznese të Suharekës ka 9 vjet që kërkojnë qasje direkte në autostradë

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 337 shikime
 • 337 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Rreth 60 biznese të Suharekës ka 9 vjet që kërkojnë qasje direkte në autostradë

Kategoritë


0 komente