Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Zonja Meri parashikon se kush do t’i fitojë zgjedhjet në Kosovë dhe kur do të hiqen vizat
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Zonja Meri parashikon se kush do t’i fitojë zgjedhjet në Kosovë dhe kur do të hiqen vizat

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:39
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Zonja Meri parashikon se kush do t’i fitojë zgjedhjet në Kosovë dhe kur do të hiqen vizat

 • E publikuar: Para 6 muajve
 • 5,921 shikime
 • 5,921 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon


  0 komente