Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Zyra e BE-së: Urgjente nevoja për të kontrolluar financat e partive politike
Zyra e BE-së: Urgjente nevoja për të kontrolluar financat e partive politike

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:44
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Zyra e BE-së: Urgjente nevoja për të kontrolluar financat e partive politike

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 28 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Financat e partive politike në Kosovë në të shumtën e herave janë të pakontrolluara. Transparenca dhe llogaridhënia e tyre është shteg drejt Bashkimit Evropian.

  0 komente


  0/500