Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
05. PyCharm | Python
05. PyCharm | Python

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:56
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

05. PyCharm | Python

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 53 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Shpërndaje

Për videon

Në këtë video do ju tregoj për PyCharm dhe se si ta instaloni në kompjuterin tuaj. PyCharm: https://www.jetbrains.com/pycharm/ Lini komentet tuaja më poshtë dhe më ndiqni për më shumë.

Kategoritë


0 komente


0/500