Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Fëmijët me aftësi të kufizuara, nuk janë të barabartë me fëmijët tjerë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Fëmijët me aftësi të kufizuara, nuk janë të barabartë me fëmijët tjerë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Fëmijët me aftësi të kufizuara, nuk janë të barabartë me fëmijët tjerë

 • E publikuar: Para 9 muajve
 • 4 shikime
 • 4 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Handikos në bashkëpunim me UNICEF-in , ka hartuar planin avokues për fëmijët me aftësi të kufizuara në Kosovë.


  0 komente