Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Wilder vs Fury - rundi 12
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Wilder vs Fury - rundi 12

Shpërndaje videon

0:00
00:00 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Wilder vs Fury - rundi 12

 • E publikuar: Para 5 muajve
 • 22,972 shikime
 • 22,972 shikime
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Rundi i fundit i meçit për titull bote në kategorinë e rëndë në versionin WBC  0 komente