Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

1. Bebe Rexha nuk i harron rrënjët, ‘ndez’ Çikagon me këngë shqipe
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
1. Bebe Rexha nuk i harron rrënjët, ‘ndez’ Çikagon me këngë shqipe

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:15
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

1. Bebe Rexha nuk i harron rrënjët, ‘ndez’ Çikagon me këngë shqipe

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 1,599 shikime
 • 1,599 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Bebe Rexha

Kategoritë


0 komente