Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
10 pikat e kandidatit të pavarur Fisnik Gjinaj për Mitrovicën
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
10 pikat e kandidatit të pavarur Fisnik Gjinaj për Mitrovicën

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:20
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

10 pikat e kandidatit të pavarur Fisnik Gjinaj për Mitrovicën

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 33 shikime
 • 33 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kandidati i pavarur për kryetar të komunës së Mitrovicës, Fisnik Gjinaj, ka hapur sot fushatën elektorale në Mitrovicë, duke inkurajuar qytetarët që të dalin masovikisht në zgjedhjet e 22 tetorit dhe t’i votojnë njerëzit të cilët janë dëshmuar për integritet, karakter dhe profesionalizëm.

Kategoritë


0 komente