Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
10 vjet pavarësi
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
10 vjet pavarësi

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:36
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

10 vjet pavarësi

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 152 shikime
 • 152 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Pavarësia sot i ka mbushur plotë 10 vite dhe të ardhmen e saj e sheh duke e shëruar popullin, edukuar atë apo duke e argëtuar.  Në njërën nga këto tri profesione, Pavarsie Sopa nga Lipjani, e cila ka lindur pikërisht në ditën kur Kosova u bë shtet, mendon se do të përcaktohet në të ardhmen.

Kategoritë


0 komente