Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

100 vjet pas Luftës së Parë Botërore, gjerësisht në të dielën me “Koha Ditore”
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
100 vjet pas Luftës së Parë Botërore, gjerësisht në të dielën me “Koha Ditore”

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

100 vjet pas Luftës së Parë Botërore, gjerësisht në të dielën me “Koha Ditore”

 • E publikuar: Para 7 muajve
 • 146 shikime
 • 146 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon  0 komente