Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Mahnit me talentin punëtori kosovari në Gjermani gjen një piano në bërllok dhe interpreton live disa melodi shqipe
Ka vendosje të produkteve
Vlerëso videon
Mbyll
  • 1

  • 2

  • 3

  • 4

  • 5

  • 6

  • 7

  • 8

  • 9

  • 10

Faleminderit
Mahnit me talentin punëtori kosovari në Gjermani gjen një piano në bërllok dhe interpreton live disa melodi shqipe

Shpërndaje videon