Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
113 personave u është njohur statusi i viktimës së dhunës seksuale
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
113 personave u është njohur statusi i viktimës së dhunës seksuale

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 04:04
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

113 personave u është njohur statusi i viktimës së dhunës seksuale

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 36 shikime
 • 36 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Në Komisionin qeveritar për njohjen dhe verifikimin e statusit të personave të dhunuar gjatë luftës së fundit në Kosovë, më shumë se 550 persona kanë dorëzuar aplikacionet për verifikimin e statusit, kurse, 113 persona deri më tani u është njohur statusi i viktimës së dhunës seksuale.

Kategoritë


0 komente