Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
119 të vdekur për një vit në aksidente trafiku
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
119 të vdekur për një vit në aksidente trafiku

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 04:01
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

119 të vdekur për një vit në aksidente trafiku

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 51 shikime
 • 51 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Në vitin që shkoi 119 persona kanë gjetur vdekjen në aksidente trafiku. Ky numër sivjet është rritur për 19 më shumë pasi që në vitin 2016, 100 persona kanë humbur jetën në aksidente trafiku, që i bie se ky numër është rritur 20 përqind, përkundër asaj se ka pasur ulje prej 5 përqind të numrit total të tyre, krahasuar me vitin 2016.

Kategoritë


0 komente