Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

13 të vdekur e dhjetëra të lënduar nga aksidenti në Shkup
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
13 të vdekur e dhjetëra të lënduar nga aksidenti në Shkup

Shpërndaje videon

0:00
00:00 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

13 të vdekur e dhjetëra të lënduar nga aksidenti në Shkup

 • E publikuar: Para 2 muajve
 • 555 shikime
 • 555 shikime
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon  0 komente