Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Insajderi.com | 13-vjeçarja që lindi foshnjën e parë është e martuar
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Insajderi.com | 13-vjeçarja që lindi foshnjën e parë është e martuar

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:58
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Insajderi.com | 13-vjeçarja që lindi foshnjën e parë është e martuar

 • E publikuar: Para 11 muajve
 • 228 shikime
 • 228 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Insajderi.com | 13-vjeçarja që lindi foshnjën e parë është e martuar

 

13-vjecarja e cila lindi foshnjën e saj të parë të hënën në Qendrën Klinike Universitare (QKUK) është e martuar. 

Insajderi merr vesh se burri i saj është nga Gjakova.

Kategoritë


0 komente