Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
16 gola nga futbollistët shqiptarë në xhiron e fundit
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
16 gola nga futbollistët shqiptarë në xhiron e fundit

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 06:51
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

16 gola nga futbollistët shqiptarë në xhiron e fundit

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 272 shikime
 • 272 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

16 gola nga futbollistët shqiptarë në xhiron e fundit

Kategoritë


0 komente