Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

19 vite nga masakra në Reçak, kjo video do t’iu coptojë zemrën
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
19 vite nga masakra në Reçak, kjo video do t’iu coptojë zemrën

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

19 vite nga masakra në Reçak, kjo video do t’iu coptojë zemrën

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 5,334 shikime
 • 5,334 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Sot bëhen 19 vite nga masakra e Reçakut, cila zgjoi në këmbë opinionin ndërkombëtar.

Kategoritë0 komente