Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Dogana në aksion - Kontrolla për deklarim monetar
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Dogana në aksion - Kontrolla për deklarim monetar

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 10:19
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Dogana në aksion - Kontrolla për deklarim monetar

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 7,614 shikime
 • 7,614 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Sa para lejohet t'i merrni me vete pa pasur nevojë t'i deklaroni? Çfarë ndodh me mallin e padeklaruar në Doganë. Çdo të martë në GjirafaVideo

Kategoritë


1 koment