Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
2.1 milionë euro nga Fondi i Zhvillimit ndahen për projekte në komunat veriore të Kosovës
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
2.1 milionë euro nga Fondi i Zhvillimit ndahen për projekte në komunat veriore të Kosovës

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:55
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

2.1 milionë euro nga Fondi i Zhvillimit ndahen për projekte në komunat veriore të Kosovës

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 76 shikime
 • 76 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

2.1 milionë euro nga Fondi i Zhvillimit ndahen për projekte në komunat veriore të Kosovës

Kategoritë


0 komente