Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Ushtria e harruar - Dy rrugët që Thaçi dikur i shihte si mundësi të transformimit të FSK-së
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Ushtria e harruar - Dy rrugët që Thaçi dikur i shihte si mundësi të transformimit të FSK-së

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:04
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Ushtria e harruar - Dy rrugët që Thaçi dikur i shihte si mundësi të transformimit të FSK-së

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 72 shikime
 • 72 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Presidenti Hashim Thaçi ka thënë se Kosova ka DY rrugë për ta bërë ushtrinë.

Kategoritë


0 komente