Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

20 vjet nga beteja e Llapushnikut
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
20 vjet nga beteja e Llapushnikut

Shpërndaje videon

0:00
00:00 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

20 vjet nga beteja e Llapushnikut

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 203 shikime
 • 203 shikime
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

20 vjet nga beteja e Llapushnikut

Kategoritë0 komente