Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

20 vjet nga masakra e Dubravës, të mbijetuarit të zhgënjyer se drejtësia nuk erdhi në vend
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
20 vjet nga masakra e Dubravës, të mbijetuarit të zhgënjyer se drejtësia nuk erdhi në vend

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:30
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

20 vjet nga masakra e Dubravës, të mbijetuarit të zhgënjyer se drejtësia nuk erdhi në vend

 • E publikuar: Para 4 muajve
 • 438 shikime
 • 438 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon


  0 komente