Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
20 vjet pas rënies Adem Jasharit i lind një nip!
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
20 vjet pas rënies Adem Jasharit i lind një nip!

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:06
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

20 vjet pas rënies Adem Jasharit i lind një nip!

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 1,595 shikime
 • 1,595 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Në njëzetvjetorin e rënies heroike të komandantit legjendar të UÇK-së, Adem Jashari, vajza e tij Marigona ka sjellë në jetë një djalë.

Kategoritë


0 komente