Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Pushteti dhe opozita adresojnë fajtorët për humbjen e betejës në INTERPOL
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Pushteti dhe opozita adresojnë fajtorët për humbjen e betejës në INTERPOL

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 04:59
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Pushteti dhe opozita adresojnë fajtorët për humbjen e betejës në INTERPOL

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 27 shikime
 • 27 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Udhëheqësit shtetërorë e kanë fajësuar Serbinë për mos anëtarësimin e Kosovës në INTERPOL, mirëpo janë përfaqësuesit e partive opozitare ata që thonë se humbja e kësaj beteje rëndon mbi supet e përgjegjësve institucional.


  0 komente