Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Ja si ndodhi grabitja në pompën e derivateve
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Ja si ndodhi grabitja në pompën e derivateve

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:37
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Ja si ndodhi grabitja në pompën e derivateve

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 15,439 shikime
 • 15,439 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Dje janë arrestuar për grabitje të armatosur i dyshuari me inicialet A. N dhe Sh. K, të dy kanë pranuar se kanë kryer veprën penale. Ndërsa, në këtë rast ka qenë i përfshirë edhe një person, të cilit gjatë bastisjes në shtëpinë e tij, iu është gjetur arma automatike Kallashnikov.


  0 komente