Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

24 mars 1999, Bill Clinton jep lajmin për bombardimet e NATO-së
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
24 mars 1999, Bill Clinton jep lajmin për bombardimet e NATO-së

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:18
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

24 mars 1999, Bill Clinton jep lajmin për bombardimet e NATO-së

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 3,836 shikime
 • 3,836 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Momenti historik kur më 24 mars 1999 Bill Clinton dha lajmin për ndërhyrjen e NATO’s në Kosovë

Kategoritë


0 komente