Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
3-vjeçarja në Prishtinë lëndon këmbën dhe dorën në lojërat e Parkut Gërmia – Komuna nuk i ka rregulluar ende
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
3-vjeçarja në Prishtinë lëndon këmbën dhe dorën në lojërat e Parkut Gërmia – Komuna nuk i ka rregulluar ende

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:04
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

3-vjeçarja në Prishtinë lëndon këmbën dhe dorën në lojërat e Parkut Gërmia – Komuna nuk i ka rregulluar ende

 • E publikuar: Para 6 muajve
 • 1,333 shikime
 • 1,333 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Vajza, është rrëzuar si pasojë e prishjes së lodrave dhe hapësirës që është krijuar në urën e cila dërgon tek rrëshqitësja. I ati i saj, ka dërguar një video në redaksinë e Gazetës Insajderi, ku ka paraqitë rastin se si i është rrëzuar vajza.

 

Kategoritë


0 komente