Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Reja e Remzie Osmanit shkëlqen me fustan të kaltër
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Reja e Remzie Osmanit shkëlqen me fustan të kaltër

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:08
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Reja e Remzie Osmanit shkëlqen me fustan të kaltër

 • E publikuar: Para 5 muajve
 • 6,039 shikime
 • 6,039 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Trupi i saj si 'peshk' 

Kategoritë


0 komente