Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

400 mijë euro borxh, Ujësjellësi do të nisë shkyçjet në këto komuna
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
400 mijë euro borxh, Ujësjellësi do të nisë shkyçjet në këto komuna

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:50
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

400 mijë euro borxh, Ujësjellësi do të nisë shkyçjet në këto komuna

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 592 shikime
 • 592 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kategoritë


0 komente