Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
6 anëtarët e familjes Azemi jetojnë në mes të malit, rrezikohen nga gjarpërinjtë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
6 anëtarët e familjes Azemi jetojnë në mes të malit, rrezikohen nga gjarpërinjtë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 05:10
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

6 anëtarët e familjes Azemi jetojnë në mes të malit, rrezikohen nga gjarpërinjtë

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 82 shikime
 • 82 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Familjes gjashtë anëtarëshe Azemi nga fshati Aqarevë i Skenderajt, çdo ditë po i rrezikohet jeta nga kafshimi i gjarpërinjve. Vajzës 10-vjeçare të kësaj familje pikërisht nga kafshimi i gjarprit ditë më parë iu rrezikua jeta.

Kategoritë


0 komente