Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

I lind djalë, familjarët e kallin atmosferën në Spitalin e Prizrenit
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
I lind djalë, familjarët e kallin atmosferën në Spitalin e Prizrenit

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:09
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

I lind djalë, familjarët e kallin atmosferën në Spitalin e Prizrenit

 • E publikuar: Para 4 muajve
 • 15,905 shikime
 • 15,905 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon


  0 komente