Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Sulmohet kryetari i Komunës së Kamenicës Qëndron Kastrati
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Sulmohet kryetari i Komunës së Kamenicës Qëndron Kastrati

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:14
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Sulmohet kryetari i Komunës së Kamenicës Qëndron Kastrati

 • E publikuar: Para 8 muajve
 • 2,895 shikime
 • 2,895 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Sulmohet kryetari i Komunës së Kamenicës Qëndron Kastrati

Kategoritë


0 komente