Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
85 kompani në Panairin e edukimit, sportit dhe turizmit
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
85 kompani në Panairin e edukimit, sportit dhe turizmit

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:07
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

85 kompani në Panairin e edukimit, sportit dhe turizmit

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 35 shikime
 • 35 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Sot në Prishtinë është hapur Panairi i edukimit, sportit dhe turizmit, ku janë të pranishme rreth 85 kompani nga vendi dhe rajoni, të cilat kanë për qëllim shpalosjen e ofertave në shërbim të qytetarëve në këtë sektor.

Kategoritë


0 komente