Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
A do t’i kemi vizat para pushimit veror apo për Vitin e Ri- Dëgjojeni kryeministrin Haradinaj
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
A do t’i kemi vizat para pushimit veror apo për Vitin e Ri- Dëgjojeni kryeministrin Haradinaj

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:56
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

A do t’i kemi vizat para pushimit veror apo për Vitin e Ri- Dëgjojeni kryeministrin Haradinaj

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 71 shikime
 • 71 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

A do t’i kemi vizat para pushimit veror apo për Vitin e Ri- Dëgjojeni kryeministrin Haradinaj

Kategoritë


0 komente