Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
A do ta ketë “Feronikeli” i Drenasit të njëjtin fat me “Feni Industrisë” ?
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
A do ta ketë “Feronikeli” i Drenasit të njëjtin fat me “Feni Industrisë” ?

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 04:56
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

A do ta ketë “Feronikeli” i Drenasit të njëjtin fat me “Feni Industrisë” ?

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 43 shikime
 • 43 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Mbi 800 punëtorë të gjigantit “Feronikel”, në Drenas, ende nuk dihet nëse mund t’i pret fati i njëjtë me kompaninë “Cunico Resources” në Maqedoni që ka në pronësi edhe “Ferronikel”-in në Drenas . Në Maqedoni, kompania është zhytur në borxhe të mëdha.

Kategoritë


0 komente