Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
A do të dëshironit që kjo gjë të ndodhte në Kosovë?
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
A do të dëshironit që kjo gjë të ndodhte në Kosovë?

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:21
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

A do të dëshironit që kjo gjë të ndodhte në Kosovë?

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 704 shikime
 • 704 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kush nuk do ta dëshironte një siguri të tillë për fëmijët

Kategoritë


0 komente