Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

A e din qe ki miliona banor ne fytyrë ?
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
A e din qe ki miliona banor ne fytyrë ?

Shpërndaje videon

0:00
00:00 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

A e din qe ki miliona banor ne fytyrë ?

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 347 shikime
 • 347 shikime
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Nje video animacion e shkurt për banoret qe i kemi ne qdo dit

Kategoritë2 komente