Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
A e ke tradhtuar ndonjëherë Nora Istrefin? - Robert Berisha vihet në siklet nga moderatorja
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
A e ke tradhtuar ndonjëherë Nora Istrefin? - Robert Berisha vihet në siklet nga moderatorja

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 05:45
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

A e ke tradhtuar ndonjëherë Nora Istrefin? - Robert Berisha vihet në siklet nga moderatorja

 • E publikuar: Para 3 muajve
 • 1,538 shikime
 • 1,538 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

A e ke tradhtuar ndonjëherë Nora Istrefin? - Robert Berisha vihet në siklet nga moderatorja / © Review - Insajderi

Kategoritë


0 komente