Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
A është ky shqiptari më i fuqishëm? (VIDEO)
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
A është ky shqiptari më i fuqishëm? (VIDEO)

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:11
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

A është ky shqiptari më i fuqishëm? (VIDEO)

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 189 shikime
 • 189 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Në këtë video shihet një qytetar duke e ngritur me duart e tij një traktor të tipit “Rakovica”. Kuptohet kjo gjë dëshiron shumë mund dhe fuqi, andaj jo të gjithë mund ta bëjnë këtë.

Kategoritë


0 komente