Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Abdixhiku: Kur investitori i jashtëm takohet me ministrin me armë në brez
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Abdixhiku: Kur investitori i jashtëm takohet me ministrin me armë në brez

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:36
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Abdixhiku: Kur investitori i jashtëm takohet me ministrin me armë në brez

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 52 shikime
 • 52 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Lumir Abdixhiku, duke folur për të shtënat me armë të ministrit Dardan Gashi, ka pyetur se si do ta konsideronte veten investitori i jashtëm që vjen në Kosovë për t’u takuar me një ministër që bën shkelje ligji e sillet si kapadai me armë në brez.

Kategoritë


0 komente