Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Abdixhiku: Presidenti Thaçi, po i bën favor PDK-së
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Abdixhiku: Presidenti Thaçi, po i bën favor PDK-së

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 21:05
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Abdixhiku: Presidenti Thaçi, po i bën favor PDK-së

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 38 shikime
 • 38 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Deputeti i zgjedhur i Kuvendit të Kosovës nga Lidhja Demokratike e Kosovës, Lumir Abdixhiku, në një intervistë për Telegrafin dhënë gazatarit Muhamet Hajrullahu, ka thënë se Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, është duke e zvarrit procesin e thirrjes së mbajtjes së seancës konstituive në Kuvendin e Republikës së Kosovës. Për më shumë: http://telegra.fi/jR9TKA

Kategoritë


0 komente